buy weed online
buy weed online
buy weed online
buy weed online
buy weed online
buy weed online
buy weed online
buy weed online
buy weed online
buy weed online

BUY WEED FROM THE #1 DISPENSARY ONLINE

Excellent4.7★★★★☆ Based on 1158 reviews from review us onStamatis Markoglou (.Stamatis Markoglou (. ★★★★★ It's been almost two years now.Edited: more than three.Bryan G.Bryan G. ★★★★★ Excellent ,profesionel, rien a dire numéro 1 !!! Meilleur place au mondeExcellent, professional, nothing bad to say—number one!!! The best place in the world.AI D.AI D. ★★★★★ The best in all of CANADA!TC metals L.TC metals L. ★★★★★ Great product Great customer service..Hamilton freedom M.Hamilton freedom M. ★★★★★ Amazing products quality is always on pointRobert M.Robert M. ★★★★★ Very good customer service here. They give the best deals on bulk for the best weed. Never seen deals like this anywhere else. My go to place for weed🙏Rj C.Rj C. ★★★★★ Great group of people selling great quality products. 10/10 would recommend. Great deals for great weed I love topshelfbc!🔥Keith R.Keith R. ★★★★★ excellent service , excellent ,excellent products..customer for life...Dave K.Dave K. ★★★★★ J'ai vraiment aimé mon expérience super rapide puis la qualité assez surprenant. Je conseille je suis pas déçuPeter H.Peter H. ★★★★★ My first time ordering from Top Shelf and will definitely buy from them again. Best prices, fresh product and fast delivery. Highly recommend.Brian ABrian A ★★★★★ Excellent service and productbrian D.brian D. ★★★★★ Such good product comes super fast and its clean also thats a huge bonus. Not dry as he'll too very well cureddoshdosh ★★★★★ All good in my years orderingsol A.sol A. ★★★★★ Was an awesome strain with immediate effects, top notch in the site.would purchase again.Devon H.Devon H. ★★★★★ 🔥🔥🔥🔥🔥🔥Kim G.Kim G. ★★★★☆ Good prices. Good experiences. So far no real complaints!Janice L.Janice L. ★★★★★ Alexandre J.Alexandre J. ★★★★★ Top shelf bc is the place i have find for weed always fresh nice bud fast shipping all we want at the same placeCorey H.Corey H. ★★★★★ The best place to get your weed is here wasn’t here to long but it’s greatPhilippe W.Philippe W. ★★★★★ Best pricing and quality for live resin!Robert B.Robert B. ★★★★★ Livraison des plus rapides et excellent choix de produits.Je recommande !Marc D.Marc D. ★★★★★ Love this store. Great variety of products. From beginner to savvy users, you’ll find something you like. Great prices and great quality. Fast and discrete shipping.K LK L ★★★★★ Great productChachaxChachax ★★★★★ Good products. Good communication. Enjoy!andretta S.andretta S. ★★★★★ Andrew L.Andrew L. ★★★★★ Gas for good price !K T.K T. ★★★★★ Very good experience!Theresa E.Theresa E. ★★★★☆ VANILLA ICE CREAM CAKE pretty goodChrisChris ★★★★★ Great promo’s, quality, fast shippingGeorge A.George A. ★★★★★ words cannot describe the pride this company brings me. love it! i pass these guys on my highway drives so frequently.Lily B.Lily B. ★★★★★ Great service Great Quality Great pricesRR ★★★★★ Just signed up...gunna make my order..!!!Stefan T.Stefan T. ★★★★★ Quick delivery, super nice stuff, my first choiceVery easy to recommend!!! Super ServiceJohn S.John S. ★★★★★ Definitely the best place to get good products and I love how quick I receive the products...and everything so far has been 10/10...cheers!Jim L.Jim L. ★★★★★ Very consistently good product so far. unlike others I have ordered from. Very happy with the quality and pricePiper S.Piper S. ★★★★★ First time ordering from this company. I’ll be ordering on a regular basis. The customer service and products are by far the best in all the online companies I’ve used. Thanks for all the help Top Shelf !Darrel R.Darrel R. ★★★★★ Good selection waiting on order will update when it arrives ordered tuna rockstar kush I am 2 provinces over so hopefully it's here in 5 days just received it on 21st really impressedFadi Al S.Fadi Al S. ★★★★★ Been ordering from those guys for years, Hands down, they have the best services and products, five stars for sure!!Tanya T.Tanya T. ★★★★★ First order with Top Shelf BC and I’m impressed. The whole process was smooth, communication was solid, quality was on point, and shipping was discreet.don W.don W. ★★★★☆ seldom disappointed, good bang for the $GORDON D.GORDON D. ★★★★★ Top Shelf is an excellent site. Top notch products & service. Jane in customer service is fantastic!4K L.4K L. ★★★★★ Shoutout to Top Shelf BC, Been dealing with them for years now and they’ve always been consistent. High quality quads for a good price, and I’ve shopped around at pretty much every other MOM out there.They’ve also carry the literal best vapes I’ve ever tried ! The Burn vapes are easily my favourite distillate vape of all time, and I keep coming back for them. Definitely a consistent returning customer. Highly recommend Top Shelf BC!Ty CTy C ★★★★★ The best of the best 👌 have used multiple other sites online and the quality and price dont compare. Mainly noticed the quality compared to other sites. Will be using again and again as my go to from now on. Thanks guys!Kenneth W.Kenneth W. ★★★★★ Selection of product is excellent. Delivery on time. Products are fresh with proper trimming of buds. Prices have been reasonable.Kelly-Lynn F.Kelly-Lynn F. ★★★★★ We are so very pleased with the wide variety of products from Top Shelf! They had my favourite gummies and it was such a great price I ordered 4 boxes of them. They replied to all of my questions promptly and were very easy to deal with. We just got our products last week and we are very happy with everything. Will be ordering from them again!Mr B.Mr B. ★★★★★ Fast shipping and amazing quality, I have never been more satisfied with flower shopping.10/10 recommendJoseph S.Joseph S. ★★★★★ Awesome weed love this siteSteven M.Steven M. ★★★★★ Recently moved from New Brunswick to British Columbia. Used to take advantage of the reserve weed shops back home for cheaper more affordable prices.Was having no such luck here in BC, and then I found TopShelfBC. Ironically it was the same name as the store I used to frequent, so it was a no brainer!They have my business moving forward. The prices, the quality. I do not have a chefs kiss emoji. But if I did, this is where I would use it.Continued customer and will be at least once a month for another ounce order. Thanks TopShelf!Scott BScott B ★★★★★ They live up to their name. I've been a customer for a couple years now. Always 100% satisfied. Highly recommend.BrianBrian ★★★★★ Cp lost my package. Top shelf reshipped no charge..very helpfulJim VJim V ★★★★★ Great quality and customer service. The popcorns never disappoint!Devin P.Devin P. ★★★★★ Akash D.Akash D. ★★★★★ Bought my first order an was skeptical, but when I received it I was amazed by the quality an taste. Im definitely ordering again.Derick Morency R.Derick Morency R. ★★★★★ Good supplyBIGFATTYJ TBIGFATTYJ T ★★★★★ Amazing service, great selection, deals are excellent!!Eric N.Eric N. ★★★★★ Très bon produit et service rapide.killausnipe 9.killausnipe 9. ★★★★★ Quality/price here u are🙏Steven S.Steven S. ★★★★★ Placed multiple orders over the years. Always great quality and fast shipping. Highly recommended!Tylen R.Tylen R. ★★★★★ Top notch bud Best prices and lots of optionsSolo D.Solo D. ★★★★★ Best of the westDianaDiana ★★★★☆ yum stuffJJ T.JJ T. ★★★★★ Absolutely smooth process and excellent customer service 🫶🏻 made my first order an easy experienceBilly R.Billy R. ★★★★☆ Dom B.Dom B. ★★★★★ Honestly great great prices and great service and shipping came in a few days and top quality rosin hits perfect and very potenteric Z.eric Z. ★★★★★ This operation is great. The quality of product is excellent and their customer service support is everything you could ask for. They are friendly and informative. The ordering process is simple and their shipping times are very quick. Product usually arrives within 3-4 days. If you are ordering product online, this is a must try. You will not be disappointed!Mtl F.Mtl F. ★★★★★ ⭐⭐⭐⭐⭐Amazing experience! professional, and helpful. I’m very satisfied and would definitely recommend this store to anyone. I’ll be coming back for sure!Amber J.Amber J. ★★★★★ Ordered Wednesday and it got here Friday on time.Stuff looks good and the free gift was super amazing, I love how they sent it in a separate bag and made it a do-it-yourself.I hope all my orders are like this everytime!CorriCorri ★★★★☆ Definitely one of the best in regards to Quality, you can never go wrong with Top Shelf.10/10 for quality.Update, would’ve been 5 stars but only problem is they don’t always honour their shipping policy.Your order before their policy time and they still do not ship your order until the following day.Takes me a week sometimes based on when they shipped.Everything else 10/10C DC D ★★★★★ So far I haven't had any issues with topshelfbc. Everything I've ordered is spot on and the price is great, EDIT... this place is the SPOT! I have been only ordering from TopShelfBC. All my friends order from them even though I forgot to give them my referral code to get a discount we are all loyal to this 1 shop. I place a order around 2 times a month and never been let down.April B.April B. ★★★★★ Top shelf service and product. Reaffirming what quality feels like.Ryan C.Ryan C. ★★★★★ Always great selection! High quality productsCurtis I.Curtis I. ★★★★★ Great price great quality and also great customer service answered all my questions I asked awesome place awesome peopleGiddy W.Giddy W. ★★★★★ Great stuffLaurie S.Laurie S. ★★★★★ Great products, good service. I have been a customer for a while now and very satisfiedTodd S.Todd S. ★★★★★ Good service amazing budGG ★★★★★ just works, quality, fine customer service if you need it.K.K. ★★★★★ Fast shipping got product just as described!dennis K.dennis K. ★★★★★ Lucius A.Lucius A. ★★★★☆ Very fast shipping and the quality always pleasantly surprises me! 100% recommenedRENO O.RENO O. ★★★★★ Bon choix bon prix bon stoksJoanne M.Joanne M. ★★★★★ Was very leery at first but I am so glad I made the plunge! First and foremost the Death Star is pure gas!! The rewards they give you for purchases is not stingy. I am now a very happy repeat customer!Kyla GKyla G ★★★★★ Excellent variety and inventory. I’ve been a customer for less than a year and highly recommend this vendor. Fresh and well packaged. Thank you for the wonderful customer service we’ve received every month. Look forward to ordering again soon!Jamie P.Jamie P. ★★★★★ Dave G.Dave G. ★★★★★ Have been using top shelf for some time. Always a good experienceChelsea W.Chelsea W. ★★★★★ Mark J.Mark J. ★★★★★ Have great deals on AAAA smalls and I bought a fantastic bag of keif too...Arden W.Arden W. ★★★★★ Great selection easy quick delivery!MrTbizzle82MrTbizzle82 ★★★★★ Perfect productEdgar H.Edgar H. ★★★★★ All Good And as advertise great price !rita D.rita D. ★★★★★ I have been ordering from Top Shelf for years and have always received wonderful stuff. I am a bud smoker and find their buds to be trimmed nicely, never wet or moldy and of good quality. I receive my packages within 3 days of ordering (not counting weekends).js_loader
buy weed online
buy weed online

Rated 4.8 / 5 based on 860 reviews. Showing our latest reviews.

I recommend top shelf fair prices and…
buy weed online
I recommend top shelf fair prices and don't have to buy insurance they replace your order if it's lost or stolen

Early sr

January 06, 2024

Evertime i get weed from here its… delicious
buy weed online
Evertime i get weed from here its always a great experience, great taste, great flavour and awesome high. always great rewards and free things

Jonathan Peter

January 05, 2024

Amazing selection and prices
buy weed online
Amazing selection and prices! Beautiful buds delivered quickly! I’ve ordered a few times and have always been satisfied. They have a great stock of AAAA quality buds for less than 1/2 the cost of the stores. Order now! You’ll be glad you did!

Michael Keffer

January 06, 2024

Big selection, great quality, and great prices
buy weed online
Big selection, great quality, and great prices. Ships very fast usually within 3 days for me in Toronto. ordered 3 big orders and have all been perfect, lots of sales too. not much bad to say about TopShelfBC!

Rocket League News

January 07, 2024

Shop here you won’t be disappointed
buy weed online
I've been shopping products since February 2023 . Always have great products to choose from at great prices. They're customers service personnel are excellent providing advice on their products and taking care to ensure a great shopping experience.

Mi Kl

December 14, 2023

This is my go to
buy weed online
This is my go to, always has a big selection from flower to Hash to concentrates. Every order has been as described and even better. Customer service is top notch answered all questions in a timely manner. Two thumbs up

James Hayes

October 16, 2023

This Mike Tyson small is amazing value
buy weed online
This Mike Tyson small is amazing value. Better have food and a comfortable place to sleep before indulging in this potent Indica, I have nothing negative to say except for the increase in food consumption after. Sleep ???????? is guaranteed

Danny Bostock

December 25, 2023

The best online weed store
buy weed online
The selection is amazing. Prices are better than anywhere I have comparison shopped. Quality is above and beyond amazing. Shipping is easy and quick for me, 3-4 days time to receive my order in manitoba. You get points plus they run alot of promotional stuff.. Definitely a keeper..

Kertis Snifeld

January 03, 2024

Very fast turn around on order
buy weed online
Very fast turn around on order. Made purchase on Friday, they sent confirmation very quickly. Tracking info right after that. Wow. Great prices, large selection of product. Compared to others you won't be disappointed.

Ron Troost

January 05, 2024

CANNABIS BUNDLES & PROMOTIONS

(8) From: Original price was: $1,119.84.Current price is: $783.89.
(6) From: Original price was: $559.92.Current price is: $419.94.
(25) From: Original price was: $279.96.Current price is: $237.97.
Original price was: $400.00.Current price is: $250.00.
Original price was: $1,000.00.Current price is: $725.00.
Original price was: $300.00.Current price is: $140.00.
Original price was: $300.00.Current price is: $140.00.
Original price was: $1,000.00.Current price is: $725.00.

BUY CANNABIS FLOWERS ONLINE

indica
THC 27-28%
$35.00 – $850.00
From $1.90 per gram
1/4lb
1/2lb
1lb
7g
14g
28g
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
(6)
sativa
THC 27%
$30.00 – $775.00
From $1.73 per gram
1lb
1/2lb
1/4lb
7g
14g
28g
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Gas!
(10)
indica
THC 25-28%
$30.00 – $750.00
From $1.67 per gram
7g
14g
1/4lb
1/2lb
1lb
28g
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Gas!
(16)
indica
THC 27-28%
$35.00 – $850.00
From $1.90 per gram
1/4lb
1/2lb
1lb
7g
14g
28g
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Gas!
(6)
indica
THC 25-27%
$30.00 – $750.00
From $1.67 per gram
1/2lb
1/4lb
1lb
28g
7g
14g
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Super Gas!
(20)
indica
THC 29-33%
$99.00 – $550.00
From $2.46 per gram
1/2lb
1/4lb
28g
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
(14)
sativa
THC 20-25%
$64.99 – $650.00
From $1.45 per gram
1lb
28g
1/4lb
1/2lb
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Gas!
(5)
indica
THC 25-27%
$30.00 – $799.00
From $1.78 per gram
1/2lb
7g
1lb
1/4lb
28g
14g
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

BUY CONCENTRATES ONLINE

(32) $40.00 – $50.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
(11) $25.00 – $500.00
From $17.86 per gram
1g
3.5g
7g
14g
28g
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
(13) $10.00 – $275.00
From $9.82 per gram
1g
3.5g
7g
14g
28g
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$15.00 – $1,225.00
From $2.73 per gram
3.5g
7g
14g
28g
1/4lb
1/2lb
1lb
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
(27) $15.00 – $299.00
From $10.68 per gram
1g
3.5g
7g
14g
28g
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
(42) $25.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
(16) $15.00 – $230.00
From $8.21 per gram
28g
14g
7g
3.5g
1g
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

REFER A FRIEND

And get $25!

HOW TO ORDER WEED ONLINE FROM TOP SHELF BC – MAIL ORDER MARIJUANA

Ordering weed online from Top Shelf BC is easy. We are proud to have made the process accessible across multiple platforms and simple to understand, meaning that more people can come to us to buy their cannabis products online.

Choose your Weed

WHAT MAKES US THE #1 ONLINE MARIJUANA DISPENSARY IN CANADA?

When it comes to what makes us the foremost online marijuana dispensary in Canada, we could wax lyrical about our positive qualities. Instead, to make this information clearer, we’ve highlighted the six prioritized features that we feel makes us a cut above the rest.

indica
THC 27-28%
$35.00 – $850.00
From $1.90 per gram
1/4lb
1/2lb
1lb
7g
14g
28g
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
(6)
sativa
THC 27%
$30.00 – $775.00
From $1.73 per gram
1lb
1/2lb
1/4lb
7g
14g
28g
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
(32) $40.00 – $50.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
buy weed online

Indica

This type of cannabis is commonly taken by those who want to sink into a state of total relaxation in every limb. This reduces stress overall and can take your worries and fatigue away. Because of its relaxing effects, it is suggested to use this type of cannabis at night. It is particularly recommended for people who have trouble sleeping, be it due to insomnia, pain or other associated sleep issues.

Shop Indica
buy weed online

Sativa

Contrary to the deep all-body relaxation that comes with the use of indica strains, sativas are known for increasing the feeling of creativity, enhancing focus and lessening anxiety. This is more of a mind-centered high in terms of how and where you will feel the effects. Given its stimulating nature, it is recommended to use this during the day.

Shop Sativa
buy weed online

Hybrids

Hybrid strains are just that – they combine the head-focused high effects of sativas with the bodily relaxation of indicas. This is ideal for people who really want to sooth any fatigue and worries while also clearing the mind ready to focus fresh on something new. Hybrids are expertly tailored to result in strains with specific effects. Useful strain vocabulary to familiarize yourself with when it comes to hybrids includes sativa-dominant (full, bodily relaxation), indica-dominant (boosting creativity, increasing mood and lessening anxiety) and balanced (the best of both worlds).

Shop Hybrids

WEED EDUCATION

Show All
Luxury Concentrate Guide: Live Resin vs Rosin for Experienced Users

Understanding Premium Cannabis Concentrates in 2026 For experienced cannabis users who have moved beyond basic flower, live resin and rosin [...]

Read More
Best Sativa-Dominant Hybrids for Spring Productivity & Focus 2026

Boost Your Spring 2026 Productivity with the Right Sativa Genetics Spring 2026 brings longer days, warmer weather, melting snow, and [...]

Read More
Celebrate Canada Day 2026 with a Premium Bundle That Fits Any Budget

Want to join in and make it special? Order your curated cannabis bundle—packed with premium BC flower, concentrates, edibles, and [...]

Read More