Gas!
(7)
$35.00 – $85.00
indica
THC 26-28%
weight:7g:7:5
weight:1/2lb:224:1.9598214285714
weight:14g:14:3.5714285714286
weight:1/4lb:112:2.1339285714286
weight:28g:28:3.0357142857143
weight:1lb:448:1.8973214285714
From $1.90 per gram
weight
7g
weight
1/2lb
weight
14g
weight
1/4lb
weight
28g
weight
1lb
(13)
$10.00 – $275.00
weight:1g:1:10
weight:3.5g:3.5:10
weight:7g:7:10
weight:14g:14:10
weight:28g:28:9.8214285714286
From $9.82 per gram
weight
1g
weight
3.5g
weight
7g
weight
14g
weight
28g
(27)
$15.00 – $299.00
weight:1g:1:15
weight:3.5g:3.5:14.285714285714
weight:7g:7:12.857142857143
weight:14g:14:11.428571428571
weight:28g:28:10.678571428571
From $10.68 per gram
weight
1g
weight
3.5g
weight
7g
weight
14g
weight
28g
(38)
$15.00
type
type
type
type
type
type
type
type
type
type
(29)
$15.00
flavour
flavour
flavour
flavour
flavour
flavour
flavour
(42)
$25.00
flavors
flavors
flavors
flavors
flavors
flavors
flavors
flavors
flavors
flavors
flavors
flavors
(18)
$15.00 – $230.00
quantity:28g:28:8.2142857142857
quantity:14g:14:8.5714285714286
quantity:7g:7:9.7142857142857
quantity:3.5g:3.5:10.285714285714
quantity:1g:1:15
From $8.21 per gram
quantity
28g
quantity
14g
quantity
7g
quantity
3.5g
quantity
1g
(10)
$15.00 – $215.00
weight:1g:1:15
weight:3.5g:3.5:10.285714285714
weight:7g:7:9.7142857142857
weight:14g:14:8.5714285714286
weight:28g:28:7.6785714285714
From $7.68 per gram
weight
1g
weight
3.5g
weight
7g
weight
14g
weight
28g
(7)
$15.00 – $215.00
weight:1g:1:15
weight:3.5g:3.5:10.285714285714
weight:7g:7:9.7142857142857
weight:14g:14:8.5714285714286
weight:28G:28:7.6785714285714
From $7.68 per gram
weight
1g
weight
3.5g
weight
7g
weight
14g
weight
28g
(14)
$15.00 – $230.00
quantity:28g:28:8.2142857142857
quantity:14g:14:8.5714285714286
quantity:7g:7:9.7142857142857
quantity:3.5g:3.5:10.285714285714
quantity:1g:1:15
From $8.21 per gram
quantity
28g
quantity
14g
quantity
7g
quantity
3.5g
quantity
1g
(2)
$15.00 – $230.00
quantity:1g:1:15
quantity:3.5g:3.5:10.285714285714
quantity:7g:7:9.7142857142857
quantity:14g:14:8.5714285714286
quantity:28g:28:8.2142857142857
From $8.21 per gram
quantity
1g
quantity
3.5g
quantity
7g
quantity
14g
quantity
28g
(3)
$15.00 – $230.00
quantity:1g:1:15
quantity:3.5g:3.5:10.285714285714
quantity:7g:7:9.7142857142857
quantity:14g:14:8.5714285714286
quantity:28g:28:8.2142857142857
From $8.21 per gram
quantity
1g
quantity
3.5g
quantity
7g
quantity
14g
quantity
28g
